Company Logo
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W bibliotece :

• chętnie Cię widzimy
  • nie stawiamy stopni
  • do niczego nie zmuszamy

W bibliotece możesz:

• wybierać i wypożyczać książki
  • czytać czasopisma
  • szukać informacji
  • korzystać z internetu
  • mieć spokój

ZAPRASZAMY:

Poniedziałek 1200 - 1500

Wtorek 1200 - 1400

Środa 1200 - 1400

Czwartek 900 -1050

1200 - 1400

Piątek 1000 - 1400

W naszej bibliotece zgromadzony jest bogaty księgozbiór książek z różnych dziecin. Posiadamy także zbiory czasopism, ilustracji i podręczników z lat ubiegłych.

Dbamy o zapewnienie uczniom pełnej oferty lektur szkolnych dla klas I – VI oraz nowości w dziedzinie literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W bibliotece jest wolny dostęp do półek i uczniowie samodzielnie wybierają książki do czytania, mogą przy tym zawsze liczyć na pomoc bibliotekarza.

Posiadamy także stanowiska komputerowe umożliwiające korzystanie z Internetu.

Do szkolnej biblioteki zapraszamy także rodziców naszych uczniów. Mogą Państwo wspólnie ze swoimi dziećmi wybierać książki do wypożyczenia oraz skorzystać z literatury pedagogicznej dla dorosłych.

Licznik wizyt

Licznik wizyt: 81667