• Projekt "Piramida Cheopsa"

27.04.2022

25 kwietnia 2022 roku w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu odbyło się podsumowanie przygotowanego z dużym rozmachem projektu - „Piramida Cheopsa”. Część oficjalną spotkania rozpoczęli gospodarze uroczystości – Waldemar Gardiasz Dyrektor Technikum i Monika Żur Dyrektor Delegatury w Zamościu Kuratorium Oświaty w Lublinie, którzy serdecznie powitali przybyłych na to wydarzenie Gości. Liczne grono zaproszonych reprezentowali: Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, Mirosław Wójcik Wicekurator Kuratorium Oświaty w Lublinie, dr hab. Monika Budzyńska, prof. UMCS Dziekan i kierownik Katedry Nauczania Matematyki i Informatyki IM UMCS, dr Małgorzata Cudna wykładowca Katedry Nauczania Matematyki i Informatyki IM UMCS, dr Eliza Jackowska-Boryc wykładowca Katedry Nauczania Matematyki i Informatyki IM UMCS, Grzegorz Grzywaczewski Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodark

• "DZIEŃ KAPCI"

21.04.2022

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 13 kwietnia w naszej szkole odbył się "Dzień Kapci". W tym dniu nasi uczniowie, a także nauczyciele, przyszli do szkoły w kapciach, bamboszach i innym domowym obuwiu. Wszyscy biorący udział w zabawie cały dzień mogli czuć się swobodnie i komfortowo. Taka mała zmiana w naszej codziennej garderobie, jak zamiana butów na kapcie, okazała się ważna i zabawna. Szkoła w tym dniu również zyskała pięknie wypolerowane podłogi.

• DZIEŃ AUTYZMU

21.04.2022

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu. Nasza szkoła również włączyła się w akcję jako znak solidarności z osobami z autyzmem.

• "KREATYWNY PLECAK"

21.04.2022

22 marca 2022r. odbył się również szkolny konkurs na „Kreatywny plecak”. Zadaniem dzieci było zapakowanie swoich szkolnych przyborów w coś twórczego, oryginalnego i pomysłowego. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 66 uczniów. Najciekawsze „plecaki” zostały wyłonione i nagrodzone przez komisję.

• 1 DZIEŃ WIOSNY

21.04.2022

21 marca 2022r. w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Postanowiliśmy spędzić ten dzień w atmosferze dobrej zabawy. Z tej okazji odbyły się konkursy: „Festiwal talentów” oraz ,,Pokaz mody ekologicznej”. Pierwszy z nich miał na celu promocję umiejętności i pasji naszych uczniów, którzy przed komisją i społecznością szkolną prezentowali swoje talenty plastyczne, recytatorskie, muzyczne, akrobatyczne, gimnastyczne itp. Uczniowie podzielili się z innymi swoimi zainteresowaniami i być może podsunęli pozostałym pomysły na spędzanie wolnego czasu. Występ przed publicznością wymagał wielkiej odwagi, za co wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz dyplomami i upominkami.

• WESOŁYCH ŚWIĄT!

13.04.2022

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przesyłamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, dużo radości oraz wszelkiej pomyślności.

Mamy nadzieję, że nadchodzące dni będą wypełnione spokojem i wzajemną życzliwością oraz będą sprzyjały zatrzymaniu się i docenieniu tego, co piękne w życiu.

10.04.2022

W piątek (08.04.2022r.) o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej odbyła się XX edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego im. Mieczysława Romanowskiego.

Jak podają organizatorzy konkursu: ,,Ten wybitny poeta romantyzmu poprzez udział w Powstaniu Styczniowym i bohaterską śmierć w lesie pomiędzy Łukową a Józefowem stał się na zawsze, nierozerwalnie związany z naszym regionem.”

Piątek 10.05.2024